Wysokiej jakości produkty dla Twojego pupila
Tylko najlepsze karmy
Darmowa dostawa
Przy zamówieniach
powyżej 99 zł
Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody
Bezpieczne płatności
Dzięki sprawdzonym partnerom

Karmy i akcesoria dla zwierząt – sklep zoologiczny Duża Karma

Nasz świetnie zaopatrzony sklep zoologiczny online to miejsce, w którym specjalistyczna karma dla zwierząt dostępna jest w wielu odsłonach. Oferujemy artykuły żywieniowe przeznaczone dla kotów psów i innych, mniej popularnych domowych pupili. Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów suchych oraz mokrych pochodzących od najlepszych producentów, które są zdrowe i na pewno zadowolą kubki smakowe Twojego czworonoga. Masz też do dyspozycji środki pielęgnacyjne i przydatne akcesoria, takie jak m.in.:

  • kuwety, legowiska i transportery dla kotów,
  • kagańce, smycze i maty dla kotów,
  • klatki, pojniki i hamaki dla gryzoni,
  • akcesoria akwarystyczne.

Sklep zoologiczny – karma dla zwierząt online

Podając swojemu pupilowi specjalistyczną karmę, masz pewność, że dostarczasz jego organizmowi wszystkie potrzebne składniki odżywcze. W naszym sklepie zoologicznym online sprzedajemy pokarmy suche i mokre dla psów oraz kotów takich marek, jak m.in. Dolina Noteci, Applaws, Farmina, Josera. Również dla gryzoni hodowanych w domowych warunkach oraz zwierząt wodnych mamy wiele artykułów żywieniowych od zaufanych producentów.

DuzaKarma.pl to sklep zoologiczny online, który oferuje Ci darmową dostawę towarów przy większych zakupach. W ofercie oprócz zwykłej karmy suchej i mokrej dla domowych pupili mamy też produkty specjalistyczne, odpowiednie dla zwierząt z problemami zdrowotnymi, np. nadwagą lub cukrzycą. W asortymencie znajdziesz również odpowiedni pokarm dla żółwi wodnych oraz rybek różnych gatunków. Sprzedajemy też środki pielęgnacyjne dla opiekunów czworonogów, m.in. szampony, odżywki oraz profesjonalne odplamiacze do tkanin.

Nasze karmy

Karmy dla kotów

Karmy dla psów

O nas

Uszczęśliwiamy zwierzaki

Zapisz się na nasz newsletter